Original PAR MUMS


Karameļu darbnīca 2014.gadā uzsāka savu ceļu, kurā tai ir lieliska iespēja pierādīt sevi kā godīgu, atbildīgu un draudzīgu uzņēmumu pret ikkatru klientu un sadarbības partneri.

Mēs esam sanākuši kopā, jo mūs vieno mīlestība pret karameļu un saldumu radīšanu un vēlmi pārvest ražošanas procesu un rezultātu mākslā.

Mūsu misija: Karameļu darbnīcas misija ir pierādīt, ka ir iespējams radīt dabīgus saldumus ar izcilu garšu. Mūs lutina doma, ka mūsu gardumi tiek baudīti ģimenes un draugu lokā, tādējādi padarot mūs par daļu no dzīves svinēšanas.  

Mūsu vīzija:  izveidot drošu, dinamisku un atraktīvu uzņēmējdarbības vidi, un izdarīt to tik pārliecinoši, lai mūsu kolēģi, partneri un klienti  vēlētos iesasitīties apbpusēju sasniegumu veikšanā. Darbojoties ar vislielāko atdevi un paredzot klientu un darbinieku labākās intereses, uzņēmumam noteikti būs saldi panākumi.

Mūsu vērtības: dabīgas, tīras sastāvdaļas, nelokāma apņemšanās pārspēt mūsu klientu cerības, mīlestība pret to ko darām, kā arī elastība un efektivitāte izpildot klienta pasūtījumus ir mūsu panākumu dzinējs. 

Mūsu mērķi:

1. Piedalīties un attīstīt Jelgavu kā populāru tūrisma objektu un sniegt ieskatu dažādu saldumu ražošanā. Motivēt jauniešus uzņēmējdarbībai un radošai izpausmei. 
2.  Attīstīt augstas kvalitātes, izsmalcinātu šokolādes izstrādājumu produktu līniju. 
3. Būt par vienu no elastīgākajiem korporatīvo saldumu risinājumu  piedāvātājiem Latvijas uzņēmējdarbības vidē.

 


×
×

View full product info